Wedding Album

 

proje ve lisans

Wedding Album (Düğün Albümü)

fiyatı : 120 tl

Düğün Albümü

Merhaba, ‘Düğün Albümü’, güzel parçacıklara sahip, açıcı, TV şovu, fotoğraf / video slayt gösterisi veya herhangi bir medya açıcı için mükemmel Dinamik bir slayt gösterisidir. Sinematik veya özel olaylar bile. Basit bir efekt ile zarif ve basit bir fotoğraf galerisi. Bu After Effects şablonu, ailenizdeki resimlerin veya videoların yanı sıra kurumsal / iş ortamlarını sunmak için de uygundur. Bu proje güzel ve temiz & sade & güzel slayt tasarımları çeşitli içerir ve düğün, tatil galerisi, fotoğraf albümleri, yıldönümü, doğum günü, tatil, arkadaşlar veya diğer özel etkinlikler gibi herhangi bir fırsat medya sunmak için kullanılabilir.

Bu proje kurumsal intro, seyahat ve macera slayt gösterisi, tatil slayt gösterisi, fotoğraf slayt gösterisi, aşk, arşiv hikayesi, motivasyon, sinema veya tv şovu açıcı, özel olaylar, herhangi bir medya açacağı, römork, tanıtım, tanıtım, zarif video, Modern makara, fotoğraf albümü veya üretim demo reel, ilham ve güzel minimal başlıklar, iş, temiz, kurumsal, ekran, dinamik, zarif, galeri, ilham, fotoğraf, portföy, promo, slayt gösterisi, video portföyü.
Ana Özellikler

75 Görüntü / Video Yer Tutucuları.
1 Başlık ve 1 Kredi Metin Tutucusu
Etkiden Sonra CS5.5 veya üstü desteklenir.
2:34 Dakika Uzun.
30fps ve 275mb
Tam HD çözünürlük 1920 × 1080.
Video Yardım dosyası dahil.
Çok kolay özelleştirme.
Eklenti gerektirmiyor.
Güzel Ses, pinkzebra, buradan al.
Önizlemede kullanılan resimler Katsu Nojiri’den geliyor, Creative commons lisansı altında kullanılıyor.
Champignon yazı tipini buradan indirebilirsiniz.
Herhangi bir destek veya özelleştirme gerekiyorsa, bana e-posta göndermekten çekinmeyin veya profil sayfamdan bana ulaşın.
İşletmeler için Google ÇeviriÇevirmen Araç SetiWeb Sitesi Çevirmeni

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir